Ons team

Ons team bestaat uit professionals met veel kennis, ervaring en passie voor hun vak. Ieder heeft zo zijn eigen specialisme, en juist dat maakt het team divers. Voor ieder project en iedere klant stellen we de meest passende crew samen voor het beste resultaat. 

Jeroen Joosten 
jeroen@pjpfilmstudio.nl
Producer 
Bram Joosten 
bram@pjpfilmstudio.nl
Financial director 
 
Richard Piebinga 
richard@pjpfilmstudio.nl
Studio manager / Editor
Bjorn van den Heuvel
bjorn@pjpfilmstudio.nl
Cameraman / Editor
Mick Vogels 
mick@pjpfilmstudio.nl
Cameraman / Editor
Seda Ueberbach 
seda@pjpfilmstudio.nl
Marketing & Communicatie
 
Niels Koster 
niels@pjpfilmstudio.nl
Audiotechnicus 
 
Roy Gubbels 
roy@pjpfilmstudio.nl
Senior editor
 
Bas Smeets 
bas@pjpfilmstudio.nl
Editor / Schakeltechnicus / Fotograaf
 
Peter-Paul Timmermans 
peter-paul@pjpfilmstudio.nl
Editor / Technicus
 
Daan Kempen 
daan@pjpfilmstudio.nl
Cameraman
Scroll naar top